AlterFair vol. 3 – targi mody alternatywnej

Moją relację z targów AlterFair mogliście już zobaczyć dwa razy. Tym razem trzecia, przedświąteczna edycja – również mam dla Was garstkę zdjęć i najciekawsze sklepy! Zapraszam.

Jeszcze fajniejsze miejsce

Tym razem AlterFair odbyło się w Club70 na Woli. Nigdy tam nie byłam, choć to tak blisko mnie! Ze wszystkich miejsc – to podobało mi się najbardziej! Pierwsza i druga edycja odbyły się w ClubRock na Kolejowej, ale tam było dość mało miejsca i było trochę ciasno. W Club70 – całkiem sympatycznie. Sam lokal z zewnątrz nie wyglądał tak strasznie – w środku super – alternatywnie ale z gustem. Było sporo miejsca nie tylko na stanowiska wystawców, ale również kanapki do posiedzenia.

Panele

Podczas tej edycji organizatorzy zadbali również o edukację uczestników – pojawiły się panele z wykładami od ciekawych osób ze środowiska alternatywnego. Niestety nie wzięłam udziału w żadnym z nich – pomieszczenie było zbyt małe, ludzie stali w drzwiach i nie było specjalnie dostępu. Trochę żałuję, choć nie jestem pewna, czy jest czego. Jest? 🙂

Wystawcy

I tym razem się nie zawiodłam! Mogłam spotkać stałych bywalców targów, ale też całkiem nowe sklepy, które naprawdę mnie zaintrygowały i już teraz wiem, że zrobię u nich zakupy! Jak zwykle, na koniec podam listę sklepów, które mi się spodobały najbardziej 🙂 Ale jak zwykle można było kupić mnóstwo biżuterii i fajne ubrania!

Standardowo – I rock ze swoimi koszulkami
Piękne sukienki od Crash Art

Zakochałam się w pierścionkach od Mermaids and Sirens!

Miyaka Biżu i hologramiczne plecaczki

Ta sukienka od Vintage Imperial mnie zauroczyła!
słodkości od Azjatycki Zakątek

I jak zwykle – niezawodne buty Altercore!

Najciekawsze sklepy alternatywne

Listę z pierwszej edycji zobaczycie tutaja z drugiej – tutaj.

Zobacz również

3 Comments

  1. Arsii

    Nice shoe’s 🙂
    Regards
    a href=”https://www.walkindiscount.com/” rel=”nofollow”walkindiscount.com/a

Skomentuj