Codzienna elegancja w stylu alternatywnym, czyli coś, co lubię najbardziej!

Wieczorne wyjście z przyjaciółkami, kolejny dzień w pracy, albo randka z ukochanym? Nie rezygnuj ze swojego stylu – ten outfit sprawdzi się w każdej sytuacji, nawet jeśli lubisz ubierać się „mroczniej”!

Krótkie futerko idealne do wszystkiego

Futerek mam kilka – m.in. szare i panterkowe, ale stwierdziłam, że przyda mi się też takie klasyczne czarne. Idealne będzie takie z dłuższym włosiem, ale krótsze. Dzięki temu pasuje idealnie do sukienki, jak i do spodni.

Te futerko zamówiłam tutaj i jest całkiem fajnie wykonane. Jest trochę za cienkie na pogodę zimową, ale jest bardzo podobne do mojej kamizelki, dzięki czemu zakładam jedno na drugie i jest mi cieplutko. Gdy temperatura jest na plusie, spełni się w 100%!

Sukienkę w gwiazdki kupiłam w Croppie na wyprzedaży na 39,99 zł. Jest bardzo wygodna i wygląda świetnie, szczególnie jeśli zestawi się ją z fajnymi butami 🙂 I tak, by było cieplej, zdecydowałam się na obcisłe kozaki od Altercore, które są idealne na zimową pogodę. Beret i torebka nadają stylizacji elegancji.

Zdjęcia: Mikołaj Czaja Czajkowski

Futerko – Tomtom | Kozaki – Zibru.com | Sukienka – Cropp | Beret – Carrefour | Torebka – Brytyjka.pl

Ubierz się podobnie:


 

INSTAGRAM | FACEBOOK

Zobacz również

3 Comments

  1. wioletta-dabrowska1991

    Wyglądasz oszałamiająco, dodatkowo ta sukienka w tym stylu wygląda cudownie! Ja bardzo podobną sukieneczkę widziałam tutaj. Mi osobiście stworzyło wiele kreacji i wiele możliwości na taka najlepszą kreacje z najlepszych.

  2. Mateusz

    Bardzo ładna, romantyczna stylizacja.

  3. Karol

    Bardzo ładna stylizacja. Do twarzy Pani z futerkiem 🙂

Skomentuj