DDOB x Just Dance. Meet-up blogerów i youtuberów

W sobotę odbyła się impreza organizowana przez DDOBW planach wydarzenia był przede wszystkim meet-up blogerów, youtuberów oraz ambasadorów Daily Dose of Beauty, ale podczas eventu odbyły się także warsztaty taneczne oraz turnieje w grze Just Dance.

dsc_4388

Meet-up ludzi internetu!

Wszystko odbywało się na warszawskim Bemowie w Spin City. Informowałam Was kilkukrotnie i zachęcałam do udziału w wydarzeniu – mam nadzieję, że ktoś się skusił! Oprócz tańców, można było spotkać znane twarze z internetu i poczęstować się pizzą (to lubię 👍🏻).

dsc_4458

dsc_4633

Turniej Just Dance i warsztaty taneczne

Czego się nie spodziewałam, to na pewno nie tego, że bardzo dużo osób będzie chciało wziąć udział w turnieju gry Just Dance 2017!

dsc_4335

Po warsztatach z tancerką Lilly Tas już nikt się nie wahał – wszyscy świetnie wypadli! Sama miałam ochotę potańczyć do „Gangnam Style” albo do „Ona tańczy dla mnie” 😂 Może następnym razem!

dsc_4491dsc_4482dsc_4355dsc_4344

W finale wzięli udział najlepsi z eliminacji! Wśród nich znalazły się również ambasadorki DDOB, Alex Mandostyle i Paulina Gabrielyan.

dsc_4505dsc_4542dsc_4494

Mannequin Challenge

W międzyczasie trwały nagrania do popularnego Mannequin Challenge. W akcji wzięli udział nie tylko zaproszeni ambasadorzy, ale też fani i uczestnicy turnieju! Zdjęć nie zrobiłam, bo przeszkodziłabym w nagraniu, ale efekty – cały filmik –  już wkrótce znajdziecie na DDOB 😀

dsc_4597
Uczestnicy Mannequin Challenge

dsc_4596

Imprezę zwieńczyła koronacja zwycięzców w turnieju – jednakże wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni upominkami od DDOB i Ubisoftu, wydawca gry Just Dance 2017.

dsc_4608dsc_4631 dsc_4626

Później już została chwila na ostatnie zagranie w grę Just Dance 2017, zrobienie sobie zdjęć na ściance i dojedzenie ostatnich kawałków pizzy 🍕.

dsc_4397dsc_4534 dsc_4535 dsc_4643

Fajnie, że powstają takie imprezy. Dzięki nim można zobaczyć w realu ludzi z internetu i normalnie porozmawiać. Nie wszyscy są do tego skorzy, ale bardzo podobało mi się to, że niektórzy faktycznie byli z tymi obserwatorami. Chcieli robić zdjęcia i dawać autografy. Żałuję, że nie zawarłam ciekawych znajomości, ale byłam bardzo zmęczona całym tygodniem, więc mogłam zdawać się nieco nieobecna. Jednakże zachęcam Was do udziału w takich eventach. Jeśli chcecie być na bieżąco – koniecznie załóżcie konto na DDOB.com albo po prostu śledźcie mojego bloga 😀

Wpis sponsorowany

Zobacz również

1 komentarz

  1. KONFERENCJA MEET BEAUTY I TARGI BEAUTY DAYS - RELACJA

    […] DDOB x Just Dance. Meet-up blogerów i youtuberów […]

Skomentuj