Golarka bezprzewodowa z Biedronki za 35 złotych!

Od czwartku w sklepach Biedronka możemy kupić fantastyczne golarki damskie za 34,99 zł! Wzięłam bez zastanowienia – czekałam na to od jakiegoś czasu, zachęciła mnie przede wszystkim cena i pozytywne wrażenia z poprzednich biedronkowych zakupów. Zobaczcie, czy warto!

Dane techniczne

  • Zasilanie – 1,2 V – 100 mA
  • Czas ładowania – 8 godzin
  • Czas pracy – ok. 50 minut
  • W zestawie – stacja dokująca, ładowarka, pędzelek do czyszczenia, osłonka na ostrze.

Ładny wygląd, ergonomiczny kształt

Do wyboru mamy trzy kolory – różowy, miętowy i fioletowy – ja postawiłam (oczywiście) na ten ostatni! Maszynka jest bardzo przyjemna w dotyku, bardzo wygodnie trzyma się w dłoni i w ogóle – ładnie wygląda!

Jak się sprawdza?

Ogolić całe dwie nogi udało mi się w około 15 minut. Szybko, bezboleśnie, nogi są gładkie i niepozacinane. Jest to świetna alternatywa, szczególnie dla jednorazowych maszynek, ale też dla depilatorów – na przykład dla mnie jest to zbyt bolesna forma depilacji.

Łatwiej łapie te dłuższe włoski – z tymi drobnymi ma większy problem, trzeba po prostu „przejechać” nią kilka razy. Dzięki trymerowi, łatwo dostać nam się w trudniej dostępne miejsca, np. w okolice bikini.

Bardzo dobrze też ogoliło się pachy – odrobinę trudniej, ale po paru przejechaniach już były gładziutkie. 

Czyszczenie

Dzięki zdejmowanej głowicy tnąca golarkę bardzo łatwo jest wyczyścić. Można ją płukać pod wodą, więc wystarczy włożyć pod bieżącą wodę na chwilę, a później odłożyć do wyschnięcia. Do codziennego czyszczenia wystarczy przetrzeć szczoteczką załączoną w zestawie.

Jestem bardzo zadowolona z tego zakupu – jak zawsze się nie zawiodłam. Za taką cenę naprawdę warto, szczególnie, że działa i to dobrze, a właśnie takiej golarki szukałam. Sprzęt do pielęgnacji w Biedronce zawsze jest świetny – prostownicy używam już chyba z 5 lat, od dwóch lokówki, a szczoteczki sonicznej do czyszczenia twarzy od roku codziennie. Nie psują się, spełniają moje oczekiwania i chętnie próbuję nowych produktów. Jeśli się kiedykolwiek wahaliście – nie zastanawiajcie się dłużej!

INSTAGRAM | FACEBOOK

Zobaczcie również:

Zobacz również

1 komentarz

  1. Ania Wanna

    Chyba jeszcze dzisiaj się przejadę do biedronki

Skomentuj