KILLSTAR WYPUSZCZA LINIĘ UBRAŃ PLUS SIZE!

Najpopularniejsza marka alternatywna w ubiegłym miesiącu wypuściła linię ubrań plus size, inspirowaną klasycznymi modelami Killstar w wersji od XXXL wzwyż. Twarzą kolekcji została modelka plus size Peachy Poison.

Linia plus size to 6 modeli wzorowanych na najpopularniejszych modelach dla kobiet z Killstar. Znajdziemy tutaj między innymi sukienkę z kołnierzykiem, sukienkę maxi z tiulowym wykończeniem oraz długą bluzę z kapturem i szerokimi rękawami. Ceny ubrań nie są drogie  – wahają się między 40 a 65 funtów, czyli około 200-300 złotych – czyli standardowe ceny dla Killstar. Ze względu na większą ilość zużytego materiału różnią się od pierwowzorów ceną o około 10-15 funtów.

Wszystkie modele plus size znajdziecie tutaj.

Modelka plus size

Twarzą nowej kolekcji została alternatywna modelka ukrywająca się pod pseudonimem Peachy Poison z agencji Rogue Model Management, która zrzesza modelki z tatuażami, kolorowymi włosami i piercingiem.

Introducing.. Plus Size; Select Classic Styles Now In 3X & 4X! | SHOP KILLSTAR.com We Ship Worldwide! 🌙

Post udostępniony przez KILLSTAR (@killstarco)


Duże rozmiary u innych

Killstar nie jest pierwszą marką alternatywną, która oferuje nam gotyckie i rockowe ubrania w rozmiarach plus size. Przykładem jest tutaj amerykańska marka Witch Worldwide, gdzie współwłaścicielką jest Alyssa Thralls, kobieta, która sama nosi większe rozmiary. Na Witch Worldwide oferują bluzy, t-shirty i kimona w rozmiarach od XS do 5XL. Ceny podobne jak na Killstar – od 30$ do 95$.

Co sądzicie o takich seriach ubrań? Według Was dziewczyny wyglądają korzystnie, czy wręcz przeciwnie? Czekam na dyskusję i Wasze komentarze!

INSTAGRAM | FACEBOOK

Zobacz również:

Zobacz również

2 Comments

  1. Keczup

    Fajnie, mi się podoba. Większe dziewczyny też czasami lubią wyglądać alternatywnie. A Killstara bardzo poważam :).

Skomentuj