Zostałam modelką! Pokaz mody alternatywnej Altergroup Poland na Warsaw Comic Con

Pokaz mody alternatywnej Altergroup Poland na Warsaw Comic Con. Kto wystąpił, kolekcje jakich projektantów mogliśmy podziwiać i jak wyglądało wydarzenie, a przede wszystkim jak zostałam modelką alternatywną i kilka słów o moim pierwszym catwalku!

W życiu każdej szanującej się blogerki modowej następuje czas, by wyjść na wybieg i zaprezentować ciuchy od najlepszych projektantów. No i tak się stało ze mną. Dostałam szansę wzięcia udziału w pokazie mody alternatywnej Altergroup Poland podczas warszawskiego Comic Con w ubiegły weekend. Podczas pokazu zaprezentowali się projektanci tacy jak Askasu, Gedeon, czy Doniatella Senkace, ale też znane modelki alternatywne – m.in Blue Astrid, Daedra i Lady Sariel, która również zaprezentowała kolekcje swojego projektu.

Wydarzenie odbyło się w piątek o godzinie 16 w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie.

Mnie wybrano do zaprezentowania dwóch kolekcji – Black Batcave oraz Maginarium/Grimstore. Ja osobiście zakochałam się w tej pierwszej kolekcji, aczkolwiek druga była także w moim stylu – myślę, że któraś ze spódniczek niedługo stanie się moją własnością!

Zdjęcia: Alternation.pl / Marcin Pflanz

Powiem Wam, że dla osoby, która wręcz boi się wystąpień publicznych (nawet przed małą publiką), było to straszne przeżycie. Tak jak wstydzę się pozować przed innym fotografem, niż moim, tak tu też odczuwałam ogromny stres. To był mój pierwszy raz wśród tych ludzi, pierwszy raz na wybiegu, pierwszy raz rozmawiałam bezpośrednio z projektantami i przerażało mnie to. O to, że się wywalę, raczej się nie martwiłam, bo miałam wygodne buty, ale boję się kompromitacji i to, że popsuję coś, nad czym ktoś długo pracował. Pierwsze wyjście, czyli pokaz Grimstore i Maginarium było dla mnie okropnie stresujące, cała się trzęsłam, ale jak już zeszłam z wybiegu, jakoś się rozluźniłam i po szybkim przebraniu się w Black Batcave czułam się już całkiem pewnie!

Ludzie z Altergroup okazali się bardzo sympatyczni i pomocni, atmosfera była ogólnie na luzie, więc myślę, że nawet jakbym się wywaliła, to nie byłoby ostrego przypału! Powiem Wam, że było to bardzo ciekawe doświadczenie, nie żałuję, że się zgodziłam, ale myślę że to nie dla mnie. Może zdarzy się tak, że kiedyś jeszcze to zrobię, ale na ten czas odpuszczam sobie. Wolę być blogerką niż modelką!

Pokaz Black Batcave

Pokaz Grimstore/Maginarium

Zdjęcia: Martyna Sciesińska / lunarebel


Zobacz również:

Zobacz również

5 Comments

 1. Czajax

  Wspaniała z Ciebie modelka! Brawo za odwagę!

 2. Podglądacz

  O ho ho ! Czad! Wcale nie widać stresu, bardziej to skupienie. Modelki, które chodzą na wybiegach nie wypadają lepiej od Ciebie. Gratuluje

 3. kasia

  Polecisz jakieś buty na lato?

 4. TATUAŻE, PIERCING - blogerka alternatywna bez tatuaży?!

  […] Zostałam modelką! Pokaz mody alternatywnej Altergroup Poland na Warsaw Comic Con  […]

 5. AlterFair - targi mody alternatywnej w klubie Potok. 8.07.2017 [ZDJĘCIA]

  […] i spotkałam się z niektórymi projektantami. Między innymi spotkałam Alicję z Black Batcave, u której szłam w pokazie, jako modelka. Jej projekty są piękne i najchętniej przygarnęłabym całą kolekcję. Są świetnie uszyte, […]

Skomentuj