Sprawdzone i oryginalne pomysły na prezent na Dzień Chłopaka

Dzień Chłopaka jedni obchodzą, drudzy nie, ale zawsze jest to dobra okazja, by podarować coś swojemu chłopakowi! Wybijcie sobie z głowy nudne prezenty ze sklepów – to te wyjątkowe i oryginalne szczególnie przypadną jemu do gustu!

Prezenty handmade

Wiadomo – nie każdy ma talent do rękodzieła. Ale na pomoc przychodzą liczni twórcy, którzy swoimi własnymi „ręcyma” tworzą fantastyczne produkty z pasją i uczuciem. Warto się do nich zwrócić – często wcale to nie jest aż tak duży wydatek, bo w większości dla tych osób jest to raczej hobby i ewentualnie forma dodatkowego zarobku. W handmade zdecydowanie przeważa biżuteria – więc w większości produkty dla kobiet, ale w sieci znajdziemy też perełki, którymi możemy obdarować swojego chłopaka… na pewno będzie zadowolony!

Muchwood – czyli muszki drewniane

Koszt: ok. 50 zł

No, drewniana muszka to zdecydowanie oryginalny pomysł na prezent! Wygląda zdecydowanie niekonwencjonalnie, Twój chłopak z pewnością zrobi furorę na weselu, imprezie albo w pracy – zresztą mężczyźni uwielbiają wszystko, co związane z naturą, więc według mnie to prezent idealny!

Muszki tworzone z pasją przez Patryka (którego zresztą znam osobiście) – wykonane ręcznie i całkowicie na zamówienie – możemy wybierać spośród drewna dębowego, czy mahoniowego, można zdecydować się na dowolny kształt lub wzór wypalany na muszce. Zapakowana w surowe, lecz eleganckie pudełko, dzięki czemu nie musimy się martwić o pakowanie.


Macie ochotę na taką muszkę? Zajrzyjcie na fanpage Muchwood, wybierzcie wzór, rodzaj drewna, kolor wstążki i napiszcie do Patryka, a on zrealizuje zamówienie 🙂 Kupić muszkę możecie też kontaktując się przez numer telefonu: 662467527.

Wełniane czapki Ady

Koszt: ok. 70 zł

Wielkimi krokami zbliża się jesień, a zaraz po niej zima – taka czapka zdecydowanie się przyda. Wykonana z prawdziwej wełny, własnoręcznie przez również moją dobrą koleżankę – Adę Żołdak. Możemy wybrać sobie dowolny kolor, kształt, z pomponem, czy bez – Ada to wszystko ogarnie! Czas realizacji jest bardzo szybki, a czapkę można odebrać osobiście w Warszawie – więc z pewnością uda Wam się to załatwić przed 30 września 😉
Z Adą możecie skontaktować się za pośrednictwem Instagrama.


Niezapomniane chwile

Takie prezenty też są warte uwagi – na pewno nie będą materialne, ale zachowają się w pamięci na długo. Przy okazji możecie skorzystać z atrakcji we dwoje – więc to kolejny powód, by spędzić Dzień Chłopaka razem 🙂

Lot nad Warszawą

Koszt: od 70 zł

Taki lot zafundować chciałby sobie każdy! Jeśli masz troszkę większy budżet, umów się przelot awionetką nad Warszawą – czas trwania to maksymalnie godzina, ale wrażenia są niesamowite! Wiem, bo sama leciałam (największą frajdą było jak zobaczyliśmy moją mamę, która machała do nas z mojego podwórka 300 metrów niżej).

Jeśli chcecie dowiedzieć się szczegółów, napiszcie do Kamila na Facebooku lub umówcie się dzwoniąc na 721180256.

Tatuaż – prezent na zawsze

Koszt: od ok. 100 zł

Nie każdy się na to zgodzi. Ale jeśli znasz swojego chłopaka – czemu nie postawić mu zaproszenia do dobrego studia albo bezpośrednio do artysty? Niewielkie tatuaże mogą kosztować już od stu złotych. A może tatuaż, który wykonasz mu sama? Zapytaj o taką możliwość w studiu tatuażu.
Zaufani tatuażyści:

Macie jakieś pomysły na prezent dla niego? Ja sama muszę o tym pomyśleć, więc dajcie znać dziewczyny! 🙂

INSTAGRAM | FACEBOOK

Zobacz też:

Zobacz również

2 Comments

  1. Pomysły na prezent dla brodacza • Ola Brzeska

    […] Sprawdzone i oryginalne pomysły na prezent na Dzień Chłopaka […]

Skomentuj