Nowa drogeria Silcare w Warszawie. W asortymencie lakiery hybrydowe poniżej 10 złotych!

Gdzie kupić lakiery hybrydowe za mniej niż 10 złotych?! Na pomoc przychodzi drogeria Silcare, która w ubiegłą środę otworzyła nową drogerię w centrum Warszawy. Zobaczcie gdzie i co warto kupić. W asortymencie nie tylko akcesoria do manicure!

Nowa drogeria w centrum Warszawy

W lakierach i efektach marki Silcare zakochałam się już jakiś czas temu – zresztą pisałam o tym nawet na Instagramie. Przede wszystkim zachęca mnie cena – lakiery hybrydowe kosztują nieraz po kilka złotych, a efekty holo, syrenki, brokaty też około dychy. Dlatego z chęcią przyjęłam zaproszenie na otwarcie nowej drogerii Silcare przy Marszałkowskiej 81 w Warszawie.

Przede wszystkim powitano nas pysznym szampanem i zaprezentowano materiał wideo o Silcare. Było nawet ciekawe – można było dowiedzieć się sporo o firmie i zobaczyć jak wygląda praca zarówno w fabryce, laboratorium, jak i w biurze. Nie obyło się też bez pysznych przekąsek… To zdecydowanie moja ulubiona część tego typu wydarzeń 😆

Kupisz tu… wszystko!

Drogeria wygląda naprawdę fenomenalnie i można w niej kupić wszystko. W ogóle to nie wiedziałam, że oprócz akcesoriów do manicure, w asortymencie Silcare są też takie produkty jak szampony do włosów, peelingi, olejki do ciała, maseczki do stóp, a nawet akcesoria do depilacji i maszynki do golenia!  Poza tym znajduje w samym centrum Warszawy i kusi atrakcyjnymi ofertami i promocjami! Nie trzeba już czekać na zamówienie złożone online – wystarczy przejść się na Marszałkowską i kupić wszystko na miejscu – super!

Nie wytrzymałam – promocja 1 + drugi za złotówkę skusiła mnie i razem z Emilią postanowiłyśmy zrobić zakupy… Wśród moich znalazł się m.in. naturalny peeling olejowy do ciała (jest super!), czy akcesoria do manicure hybrydowego – bloczki polerskie, cleanery etc. Na razie jestem zadowolona!

Może konkurs?

Wychodząc otrzymałyśmy całkiem spore paki kosmetyków, a w środku znalazłam niektóre produkty, które już kupiłam… więc na pewno zrobię jakieś rozdanie! Olejki do paznokci, peelingi, kremy do rąk i mnóstwo lakierów hybrydowych! Obserwujcie mojego Facebooka i Instagram, by nie przegapić szczegółów! Polecam też włączyć powiadomienia lub zasubskrybować mojego bloga 🙂

Drogeria znajduje się tutaj:


Zajrzyjcie też na stronę SILCARE, by dowiedzieć się więcej.

Dziękuję za użyczenie zdjęć z moją osobą marce Silcare 🙂

Zobacz również

1 komentarz

  1. Ania Wanna

    Fajne miejsce, szkoda tylko że tak daleko ode mnie 🙁

Skomentuj