Ślónskie Rajtuzy czyli lokalne rajstopy – konkurs!

Była Łódzka Rajtuza, były Rajtuzy Stołeczne, a teraz są… Gryfne Ślónskie! Zobacz moją propozycję stylizacji ze Ślónskimi Rajtuzami, weź udział w konkursie i wysztigluj się na fajer!

Rajstopy lokalne

I tym razem łódzka marka Gabriella nas nie zawiodła! Tym razem powinny być zadowolone wszystkie dziewczyny ze Śląska – na Gryfnych Rajtuzach znajdziemy motyw ze śląskimi kamienicami, kopalnią i katowickim Spodkiem.

Inspirowane gryfnym, ślónskim landszaftem. Łod poczontku do końca łonaczone w Łodzi, w Polsce!

I to nie jest tak, że trzeba być z tego rejonu, by je nosić! Jak przeczytamy na opakowaniu – „dla wszyjstkich babów ze Ślónska i colkigo świata!”. Rajstopy mogą być fajnym uzupełnieniem stylizacji zarówno dla mieszkanek Śląska, jak i super pamiątką czy prezentem dla bliskiej osoby, która tu nie mieszka!

Poza śląskimi, Gabriella oferuje nam też rajstopy dla Warszawianek z motywem Pałacu Kultury i Warszawskiej Syrenki oraz dla mieszkanek Łodzi – m.in. z bramą zakładów Izreala Poznańskiego, czy starymi fabrykami i kominami. Tutaj znajdziesz wszystkie rajtuzy lokalne.

Moja stylizacja

Ja w tym outficie połączyłam rajstopy z codziennym, lecz mrocznym stylem. Długa kamizelka oraz sukienka z księżycem, a na głowie kapelusz z dużym rondem nadają stylizacji odpowiedniego charakteru. Nie bez przypadku specjalnym akcentem jest tutaj torebka-diament, która kojarzy mi się z „polskim diamentem”, jakim jest węgiel, który wydobywany jest właśnie na Śląsku. Dodatkowo moje ulubione buty ostatnich miesięcy i stylizacja jest zarówno ładna, jak i wygodna!

Zdjęcia: Mikołaj Czaja Czajkowski

Kamizelka – Zaful | Rajstopy – Gabriella | Buty – Zibru.com | Kapelusz – House | Sukienka – Gearbest

Ubierz się podobnieWygraj Ślónskie Rajtuzy!

Teraz pora na Was! Opiszcie swój pomysł na stylizację z wykorzystaniem Ślónskich Rajtuz i zgarnijcie parę! Konkurs trwa od 10.11 do 20.11 do końca dnia. Wyniki ogłoszę w tym poście, a wszyscy uczestnicy zostaną poinformowani o wynikach mailowo. Do wygrania aż 3 pary! Regulamin konkursu

[contact-form-7 id=”8225″ title=”Ślonskie”]

Zobacz również

4 Comments

 1. riwlawn

  śliczne zdjęcia<3
  riwlawn.com

 2. Snaper

  Wie ktoś czy na snapie do serii liczą się też wiadomości na czacie?

 3. Panterkowy szyk pod katowickim Spodkiem • Ola Brzeska

  […] właśnie – rajstopy! Już dawno byłam w posiadaniu ślonskich rajtuz, czyli rajstop ze wzorem idealnie nawiązującym do Katowic. Śląsk zawsze mnie jarał w jakiś […]

Skomentuj