Zabierz ją na manicure! Idealny prezent na Dzień Matki

Upominek nie zawsze może być trafionym prezentem. Dlatego w tym roku na Dzień Matki stawiam na prezent, z którego mama naprawdę korzysta i będzie mieć dodatkowe korzyści.

Voucher zamiast prezentu

Na rynku jest mnóstwo możliwości voucherowych. Można kupić bon na zakupy w wybranym sklepie, galerii handlowej, voucher do kina, teatru czy na dowolną atrakcję. Świetnym rozwiązaniem są właśnie usługi typu Prezentmarzeń. Możemy tu wybierać spośród przeróżnych atrakcji – od zabiegów kosmetycznych i degustacji wina po bardziej ekstremalne atrakcje typu skok na bungee lub jazda sportowym autem. Prezentmarzeń ma własne punkty na mieście, w których można zakupić voucher, ale też można zamówić go przez internet i natychmiastowo otrzymać bon w formie elektronicznej – np. do wydrukowania.

Co to jest manicure japoński

Ja w tym roku zdecydowałam się na zamówienie mamie voucheru na manicure japoński, który można zrealizować m.in. w Warszawie. Ani ja, ani mama nigdy nie byłyśmy na takim zabiegu dlatego tym bardziej wydało mi się to ciekawe.

Japoński manicure to zabieg pielęgnacyjny, podczas którego płytka paznokcia jest polerowana i wcierane są w nią specjalne odżywki, które wzmacniają paznokcie i nadają zdrowego wyglądu. Z kodem olabrzeska macie 10% zniżki na zakup vouchera na manicure japoński. Kod jest ważny do końca maja, ale sam prezent możecie wykorzystać rok od zakupu. Tutaj link.

Zabieg każdej z nas trwał około godziny, pani bardzo delikatnie wyczyściła paznokcie i skórki, była też chwila na „namoczenie” paznokci. Nadała paznokciom wybrany przez nas kształt, a następnie wypolerowała je i wtarła specjalne odżywki. Nie ma może jakiejś kolosalnej różnicy, ale paznockie wyglądają bardzo ładnie, tak jakby były pomalowane bezbarwnym lakierem. Efekt powinien utrzymać się do około 2 tygodni.

Idź razem z mamą!

Świetną opcją jest zamówienie dwóch voucherów lub podwójnej atrakcji – wtedy można pójść we dwoje i spędzić trochę czasu razem. Dla mnie zabieg manicure japońskiego był idealnym rozwiązaniem. Nie dość, że wyszłyśmy z gabinetu z pięknymi paznokciami to miałyśmy te dwie godzinki na rozmowę i spędziłyśmy trochę czasu razem, którego w tygodniu nie mamy tak wiele. Poza tym sam zabieg był dosyć relaksacyjny i obydwie wyszłyśmy z salonu bardzo zadowolone. Prezentmarzeń oferuje mnóstwo tego typu atrakcji dla dwojga i każdy znajdzie na pewno coś co spodoba się sobie i mamie.

Zobacz również

Skomentuj