Znajdź swój portfel idealny. Piękne kolorowe portfele, które będziesz mieć na lata!

Bardzo długo rozglądałam się za idealnym portfelem. Nie chciałam, by był zbyt infantylny (np. w syrenkę albo z holograficznego materiału) ale nie nudny. Chciałam też, by był porządny i wystarczył mi na lata. Szukałam w sklepach stacjonarnych, ale niestety nic nie wpadło mi w oko – tak rozpoczęłam poszukiwania portfeli przez internet i udało się!

Ja swój portfel znalazłam na ModnyPortfel.pl i uważam, że jest bardzo fajny. Niezbyt nudny – bo w kolorowe kółeczka, ale też świetny dla „dorosłej i poważnej osoby”. Ma to, czego od portfela oczekiwałam – jest nieduży, wykonany ze skóry naturalnej, ma mnóstwo przegródek na karty i jedną zasuwaną na drobne. Przy okazji przeglądania modeli, trafiłam też na kilka, które też skradły moje serce!

Zwariowane wzory

Oprócz tego w kropki znalazłam też kilka uroczych i ładnych portfeli w ciekawe wzory. Są tutaj takie w subtelne listki i mniej subtelne kwiatuszki, ale też w kolorowe paski i w zupełnie wystrzałowym kolorze.

Pierre Cardin, 111,99 zł na ModnyPortfel.pl
Visconti, 139 zł na na ModnyPortfel.pl
Visconti, 199 zł na ModnyPortfel.pl
Visconti, 139 zł na ModnyPortfel.pl

Błyszcząca zieleń

W tym kolorze totalnie się zakochałam, a w połączeniu z lakierowaną skórą wygląda wręcz obłędnie. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, dla osób lubiących klasykę i elegancję i tych, którzy nie szukają „nudnego” portfela, ale nie chcą też szaleć z kolorami. ModnyPortfel.pl ma w ofercie klasyczne gładkie oraz w fajne wytłoczone wzory.

Pierre Cardin, 119,86 zł na ModnyPortfel.pl
Peterson, 149 zł na ModnyPortfel.pl
Peterson, 139 zł na ModnyPortfel.pl

Klasyczna czerń

Dla tych, którzy boją się zaszaleć znalazłam też kilka pięknych niecodziennych modeli w kolorze czarnym. Już mały element, aplikacja czy wytłoczenie, sprawią, że portfel nie będzie zwyczajny i z pewnością oryginalny.

Peterson, 119 zł na ModnyPortfel.pl
Peterson, 159 zł na ModnyPortfel.pl
Pierre Cardin, 99 zł na ModnyPortfel.pl

Supermodna żółć

Niezaprzeczalnie kolor żółty jest teraz bardzo trendy i można to zauważyć również w sieciówkach, gdzie pełno jest ubrań i akcesoriów w tym kolorze. W żółtych odcieniach znalazłam też portfele i choć może się wydawać, że to jednosezonowy trend – uważam, że taki portfel będzie służył nam na długo

Lucjan Solski, 89,99 zł na ModnyPortfel.pl
Pierre Cardin, 151,99 zł na ModnyPortfel.pl
Peterson, 139 zł na ModnyPortfel.pl

Zobacz również

2 Comments

  1. Galecka Aleksandra

    O w mordkę, one są boskie. To znaczy takie pełne kolorów i wzorzyste. Bardzo fajne. Ten z łańcuszkiem jest super, tak jak i z listkami.

    chce je wszystkie złapać… jak Pokemony xD <3

  2. Agnieszka

    Według mnie te portfeliki są przepiękne :).

Skomentuj