Eko torba z nadrukiem – 4 powody, by stać się jej posiadaczem

Pierwszym krokiem, by stać się bardziej eko jest zmiana codziennych nawyków. Przykładowo wybierając się do sklepu na zakupy bardzo często nie mamy ich w co zapakować. Chętnie korzystamy z opcji wzięcia darmowej lub zakupu płatnej torby foliowej, która już parę minut później ląduje w koszu. A przecież istnieje znacznie lepsze rozwiązanie, które pozwoli nie tylko na uniknięcie zanieczyszczenia środowiska naturalnego, ale również będzie fajnym dodatkiem do naszej stylizacji – torba płócienna z nadrukiem. Jest to rozwiązanie nie tylko ekologiczne, ale także pozwalające na przyciągnięcie spojrzenia koleżanek i sąsiadów i zrobienie na nich piorunującego wrażenia. Jakie są zalety toreb z nadrukiem?

  1. Torby z nadrukiem – dlaczego właśnie one?
  2. Z jakiego materiału są wykonane torby z nadrukiem?
  3. Oryginalne nadruki
  4. Świetny pomysł na prezent

Torby z nadrukiem – dlaczego właśnie one?

Torba z nadrukiem to rozwiązanie, które umożliwi nam uniezależnienie się od wszechobecnych foliowych torebek. To pierwszy krok w stronę less waste. A nadrukowany na nich wzór pozwoli poczuć się wyjątkowo w zalewie jednakowych, zwykłych toreb. W dodatku, wbrew pozorom, nie jest ona szczególnie droga. A biorąc pod uwagę fakt, iż będziemy mogli używać jej wielokrotnie, jest to również rozwiązanie ekologiczne.

Kupując torbę z nadrukiem pokazujemy tym samym, że zależy nam na naszym środowisku. Sam nadruk wykonany jest z bardzo trwałych materiałów, nie istnieje więc obawa, iż zniszczy się podczas eksploatacji czy prania. W zależności od upodobań możemy wybrać nasz ulubiony kolor produktu. Pozwoli to na stworzenie indywidualnej kreacji, której torba z nadrukiem będzie idealnym uzupełnieniem.

Photo by Anna Elizabeth on Unsplash

Z jakiego materiału są wykonane torby z nadrukiem?

Gwarancją długiego użytkowania torby jest jej solidne wykonanie. Jako materiał świetnie sprawdza się bawełna, która jest trwała i odporna na przetarcia, a jednocześnie stosunkowo niedroga. Dzięki temu torba z nadrukiem może służyć przez długi czas, a jej nadzwyczaj intrygujący wygląd zrobi wrażenie zarówno podczas wyjść na spacer, jak i przy okazji zakupów lub wizyt w biurze czy pracy.

Materiał, z którego jest wykonana, pozwala na wielokrotne pranie bez narażenia innych rzeczy na przebarwienia czy zniszczenia. Nie musimy również obawiać się o to, że po wypraniu torba zmieni swój rozmiar lub stanie się podatna na zniszczenia. Można ją łatwo prasować, a w razie potrzeby schować w torebce i zawsze mieć ją przy sobie, nawet w przypadku nieoczekiwanych zakupów. Bawełna łatwo przepuszcza powietrze, jest również bezpieczna dla alergików, wykonane z niej produkty mogą więc nosić praktycznie wszyscy.

Oryginalne nadruki

Jaki nadruk wybrać na swoją torbę? Taki, który najlepiej oddaje twoją osobowość! Mnogość wzorów, jakie może mieć torba z nadrukiem na koszulkowo.com może przyprawić o ból głowy. Znaleźć tam można i ulubione sentencje, i bohaterów z filmu, którzy nas szczególnie fascynują, a także popularne hasztagi czy cytaty, idealnie charakteryzujące nasze poglądy.

Nadruki te naniesione są w sposób trwały, możemy więc być pewni, iż torba taka posłuży nam przez długi czas i na pewno stanie się tą ulubioną, z którą trudno się rozstać, kiedy musimy wyjść. Ja bardzo doceniam takie porządne produkty, które posłużą mi naprawdę na długo, bo oszczędzam i planetę, i mój portfel.

Świetny pomysł na prezent

Torba bawełniana z nadrukiem przyda się nie tylko nam – to doskonały pomysł na prezent, którym obdarować możemy bliskie nam osoby. Ja osobiście lubię obdarowywać bliskich produktami w duchu zero waste, które zachęcą ich do bycia bardziej eko. Taka torba wydaje się być idealną opcją. W dodatku w zalewie podobnych upominków jubilat na pewno ucieszy się z czegoś, co będzie wyróżniało go z grona innych, a jednocześnie świetnie będzie się uzupełniało z jego poglądami lub zainteresowaniami. A dziecko z kolei zachwyci się, mając taki gadżet z postacią z ulubionej kreskówki.

Torby z nadrukiem mogą stanowić samodzielny prezent, ale mogą również być tematycznym opakowaniem do innego drobiazgu, jakim chcemy obdarować solenizanta. A jeśli nie znajdziemy odpowiedniego wzoru, zawsze można zaprojektować własny – torba będzie wówczas egzemplarzem jedynym w swoim rodzaju.

Zobacz również

Skomentuj