Czy wszystko gra? Sprawdź, czy jesteś zdrowa!

Czy czasem martwicie się o Wasze zdrowie? Nawet jeśli – to często wydaje się to skomplikowane, trzeba się zapisać, odczekać swoje w kolejce, poświęcić czas, by odwiedzić tego lekarza. Z pomocą przychodzi tutaj kampania profilaktyczna Czy wszystko gra?, zainicjowana z myślą o wsparciu ludzi aktywnych na różnych frontach życia. Zachęcam do przeczytania artykułu i dowiedzenia się więcej!

Ciekawa inicjatywa z myślą o naszym zdrowiu

Inicjatywa została podjęta przez ogólnopolską sieć laboratoriów medycznych DIAGNOSTYKA ma na celu podniesienie poziomu świadomości znaczenia profilaktycznych badań laboratoryjnych dla zdrowego i spokojnego przechodzenia przez różne okresy aktywnego życia: rozwój zawodowy, opieka nad rodziną, praca z samym sobą.

Co prawda nasz organizm jest najbardziej wydajny gdy jesteśmy młodzi, jednak brak równowagi pomiędzy pracą, obowiązkami a regeneracją może skutkować alarmem ze stron naszego ciała. Nic tak nie pokazuje stanu faktycznego jak badania – wątroba, nerki, układ krążenia, poziomy hormonów, serologia infekcji są naturalnymi informatorami na temat naszego zdrowia. Warto znaleźć chwilę i sprawdzić czy wszystko gra. – zachęca Danuta Kozłowska,  dyrektor ds. medycznych w sieci DIAGNOSTYKA

Kampania podzielona jest na dwie części – ta dla kobiet zaczęła się już 8 marca, a dla mężczyzn rozpocznie się jesienią. Aktualnie, w obniżonej o połowę cenie można wykonać pakiet ogólnych badań przesiewowych (OGÓLNIE KOBIECY) oraz pakiet specjalistycznych badań genetycznych (SZCZEGÓLNIE KOBIECY), sprawdzający możliwość wystąpienia nowotworów.

Kampania wiosenna potrwa do 31 maja, badania z obydwu pakietów będzie można realizować do końca czerwca.

Pakiet „Ogólnie Kobiecy”

W ramach tego pakietu mamy 15 badań profilaktycznych: morfologia krwi (całościowa analiza wszystkich rodzajów komórek krwi, służąca do oceny ogólnego stanu zdrowia i stanowiąca podstawę rozpoznania wielu chorób; wyniki badań krwi – dowiedz się więcej), OB, CRP, fibrynogen, D-dimer ilościowo, lipidogram, glukoza, ALT, GGTP, kreatynina, kwas moczowy, magnez, TSH, CA 125, CA 15-3.

W okresie pierwszego etapu kampanii PAKIET OGÓLNY (przesiewowy) jest oferowany w cenie 99 PLN.

Pakiet „Szczególnie Kobiecy”

Jest to specjalistyczny pakiet badań genetycznych ukierunkowanych na profilaktykę nowotworów, w szczególności piersi oraz jajnika. Badania te zaleca się osobom zarówno zdrowym, jak i chorym lub po przebytej chorobie. W skład pakietu wchodzą dwa badania, które identyfikują potencjalne mutacje w genie BRCA. Gen BRCA koduje białka naprawcze DNA, utrata ich funkcji  może powodować rozwój nowotworów.

Z PAKIETU SPECJALISTYCZNEGO (genetycznego) zawierającego badania BRCA1 i BRCA2 możemy skorzystać w cenie 299 PLN.

Badania za pół ceny

Badanie ogólnie kobiecy to koszt 243 złotych, a szczególnie kobiecy – 550 złotych. Podczas trwania kampanii możemy skorzystać z bonu, który obniża cenę badania o około 50%! Żeby to zrobić, należy wypełnić formularz TUTAJ. 

Jeszcze Was nie przekonałam? Spośród osób biorących udział w akcji zostaną rozlosowane nagrody: Pakiet „Luksusowe odmłodzenie” dla 2 osób w Słoneczny Zdrój Hotel, 5x Pakiet „Detoks w SPA” dla 2 osób w Słoneczny Zdrój Hotel, 3 vouchery uprawniające do udziału w „Pikniku pod skrzydłami Wiedeńczyka”.

Myślę, że warto zrobić takie badania. Koszt nie jest duży, możemy się dowiedzieć ciekawych rzeczy o swoim zdrowiu, a być może uratować swoje życie. Zachęcam chociaż do sprawdzenia strony kampaniiA jesienią – edycja dla mężczyzn!

INSTAGRAM | FACEBOOK

Wpis sponsorowany

Zobacz również

17 Comments

 1. Agnieszka

  wow, świetny wpis! bardzo przydatny! jako kobieta – na pewno wykorzystam. cykliczne badania są bardzo istotne, nie ma przecież nic ważniejszego i cenniejszego niż zdrowie 🙂

 2. Iwona Siekierska

  Badam się regularnie , bo nie lubię żyć w nieświadomości. Jeśli mam być chora, chce mieć szansę- na normalne życie

 3. Daria Pieczonka

  Cieszę się na tego typu wartościowe akcje !Często słyszę „nie robię badań, bo nie mam czasu” co za absurd.. Dzięki Tobie wzrasta poziom wiedzy dotyczący tak ważnego tematu jak zdrowie ❤

 4. Marta

  Dzięki za przypomnienie 🙂 Niestety w naszym codziennym zabieganiu czasem się zapomina o badaniach, bo jest tysiąc ważniejszych rzeczy. A przecież bez zdrowia wszystko przestaje być istotne.

 5. Monika

  Uważam że profilaktyka to podstawa i super że o tym przypominasz

 6. Aneta

  bardzo przydatny wpis, każdy z nas powinien badać się regularnie ! 🙂

 7. Karolina | nicponwkuchni

  Bardzo ważne są takie artykuły. Fajnie, ze jest szansa na zrobienie ich taniej. Muszę wykorzystać do końca maja tą okazję 🙂

 8. Anna Buszta (Liść jarmużu)

  Świetna akcja! Staram się regularnie badać, ale wiem, że łatwo zapomnieć o konieczności robienia profilaktycznych badań.

 9. dobraporadnia

  Nie wyobrażam sobie dbania o siebie bez wykonywania cyklicznych badań. Ważny głos, przypominający o tym, co istotne

 10. alexanderkowo.pl

  Świetna inicjatywa! Jestem maxymalnie za!

 11. Sylwia

  Świetnie, że są organizowane takie akcje!Popieram profilaktykę całym sercem. Sama regularnie robię badania i już nie raz pomogły mi odkryć chorobę jeszcze zanim było za późno.

 12. Justyna

  Świetna akcja. Poszukam czy w mojej okolicy da sie zrobić takie badania w rozsądnej cenie

 13. pożeram strony

  Staram się raz w roku robić poszerzoną morfologię. To niedrogie badanie, a dużo pokazuje co się dzieje w naszym ciele

 14. AgaMylifestyle

  Ciekawe rozwiązanie – bon 50% taniej i dodatkowe prezenty – mam nadzieję, że na te badania zgłosi się masę kobiet. Warto to zrobić, chociażby dla samej siebie.

 15. Magdalenna

  Badań się regularnie,ale wiem,że nie dla wszystkich jest to normą,dlatego oby więcej takich wpisów 🙂

 16. Powody dlaczego warto pić kawę. Zobacz co dobrego daje kawa

  […] Czy wszystko gra? Sprawdź, czy jesteś zdrowa! […]

Skomentuj