Gdzie kupić używane ciuchy w stylu alternatywnym w jednym miejscu?

Szukacie tanich, oryginalnych ciuchów w stylu alternatywnym? Takie można kupić tylko w specjalnych sklepach, albo online i to po całkiem wygórowanych cenach… Dlatego warto obserwować wydarzenia w środowisku alternatywnym, bo często organizowane są ciekawe wydarzenia – takie jak Alternatywny Swap, który odbędzie się w najbliższą sobotę, 9 grudnia.

Alternatywny Swap – kilka słów o tym przedsięwzięciu!

Wydarzenie pod nazwą Alternatywny Swap odbywa się kilka razy w roku, zazwyczaj raz na kwartał. Kolejna, zimowa edycja odbędzie się 9 grudnia, między godziną 16 a 20 w Galerii Fochy i Fanaberie, przy ulicy Ząbkowskiej 3 w Warszawie. Wstęp jest darmowy. Szczegóły tutaj.

Podczas eventu będzie można za darmo kupić albo wymienić ubrania u prywatnych osób. Lista wystawców jest już zamknięta, ale można przyjść i wybrać coś dla siebie! Ciuchy będą naprawdę atrakcyjne, szczególnie że jest grudzień, a przed nami Wigilia, Sylwester, a potem karnawał. Warto też zaopatrzyć się w zimowe ubrania i obuwie.

Ja też tam będę!

Podczas tej już 19. edycji swapu, będę mieć okazję wystawić się ze swoimi rzeczami. Będą ciuchy, które widzieliście na blogu, będą też te, których nigdy nie pokazywałam, będą rzeczy nowe i używane, bardzo tanie. I czarne, i białe, i kolorowe – każdy fan mody alternatywnej znajdzie coś dla siebie! Więc zapraszam Was koniecznie – stoiska będzie można zastać między 16 a 20, więc macie akurat sobotnie popołudnie na zrobienie zakupów po taniości. Po co chodzić po lumpeksach i szukać fajnych rzeczy, jak tu wszystko będzie w jednym miejscu!

Dajcie znać, czy będziecie! Ale liczę, że tak! 🙂 Do zobaczenia w sobotę, 9 grudnia o godz. 16:00!

INSTAGRAM | FACEBOOK

Zobacz również:

Zobacz również

1 komentarz

  1. Hubert

    Koniecznie muszę odwiedzić alternatywny swap. Coś dla mnie 🙂

Skomentuj